لاته آرت جذاب

هنر لاته آرت

اگه طرفدار پر و پا قرص لاته باشین، احتمالا می دونین که چقدر خوشمزه و در عین حال گرونه، پس قطعا اگه خودمون توی خونه درست کنیم خیلی به صرفه تره.

 

“لاته آرت جذاب”

درست کردن لاته، نه تنها ارزون تره بلکه این چیزیه که با کمی تمرین، راهنمایی و فوت و فن میتونین یه لاته آرت جذاب بزنین و کیف کنین.
لاته تنها نوشیدنیه که از ترکیب اسپرسو و کف شیر خیلی زیاد درست میشه و نهایتا به یه بهشت خوشمزه تبدیل میشه!

———————————

مواد لازم:

اسپرسو: یک شات
فوم شیر

———————————

متخصصان لاته ادعا می کنن که اگه دوتا کار رو توی درست کردن این نوشیدنی صحیح انجام بدین، می تونین یه لاته آرت عالی درست کنین.

این موارد اولیه شامل یه شات اسپرسو تازه با میزان کِرِمای کافی هست (که اگه با دستگاه اسپرسوساز درست کنین کرمای خوبی بهتون میده) و کف شیر فوق العاده که میتونین با فرنچ پرس یا روش های دیگه آماده کنین.

تازه و درجه یک بودن اسپرسو برای درست شدن یه لاته آرت جذاب خیلی مهمه، و پیدا کردن یه جای خوب و قابل اعتماد که قهوه های عالی داشته باشن از اون مهم تر.

———————————

کافه خانه دوتا میکس فوق العاده ی اسپرسو داره که یکی از پرفروش ترین محصولاتش محسوب میشه.

اگه عاشق کافئیین و انرزی بالا هستین بهتون میکس کالزو رو معرفی میکنم که برای قبل از ورزش و فعالیت بدنی خیلی خوبه اما اگه یه قهوه میخواین که عطر و بوی خوب و طعم دلنشینی داشته باشه بهتون میکس لیونل رو پیشنهاد میدم.

برای به دست آوردن مهارت کافی توی درست کردن کردن لاته نیازمند تمرین و صبر هستین چون بعد از خرابکاری های زیاد قلق درست کردن این نوشیدنی خوشمزه دستتون میاد و بعد از اون دیگه میتونین توی مهمونی ها و دورهمی های خانوادگی اون رو درست کنین و لذت ببرین.

 

هنر لاته آرت

———————————

براي خريد اسپرسو ، اينجا كليك كنيد …  

برای ثبت سفارش به دایرکت اينستاگرام یا سایت مراجعه کنید.
———————————
🌐 cafekhane.com
یه کافی شاپ تو خونه ت داشته باش😍

ابوالفضل شایق
ارسال دیدگاه